Наша адреса:

вул. Сосюри, 5
м.Київ, 02090

Зв'язатись з нами:

tatiana.ksu@gmail.com
+38 044 296 7138

Режим роботи:

пн, ср - 10:00-12:00
нд - 11:00-14:00

Історична довідка

Київський міський клуб службового собаківництва Товариства сприяння обороні України. Історія створення та розвитку.


Історія і традиції нашого клубу сягають корінням в середину минулого століття, коли Добровільним товариством сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ) був відкритий Республіканський клуб службового собаківництва. Розміщувались ми тоді за адресою: вул. Сосюри, ​​7, що зовсім поруч з нашим сьогоднішнім місцем розташування. Періодично змінювалися назви клубу, його структура, але суть (підготовка службових собак і, звичайно ж, спорт із собаками) залишалася незмінною.
Довгий час ми працювали за відомою багатьом “собаківникам” адресою: вул. Горького, 48-Б. Тут було виховане не одне покоління собаківників. Саме в цей час начальником Клубу було обрано Василя Григоровича Павленка, який не тільки вніс помітний вклад у розвиток т.зв. вітчизняних порід (кавказька і середньоазіатська вівчарки), але й зумів зберегти організацію під час кризи 90-х років. Завдяки його старанням були відновлені угоди з правонаступником ДТСААФ – Товариством сприяння обороні України (точніше, з його Київською міською організацією).
У 2001 році Київський міський клуб службового собаківництва знову змінив адресу – майже повернувся на своє історичне місце. З цього моменту ми знаходимось в будівлі морської школи Київської міської організації ТСОУ по вул. Сосюри, ​​5. Вже тут, за новою / старою адресою, завдяки старанням і відданості справі грамотних фахівців клубу, за підтримки керівництва КМО ТСО України вдалося майже в повній мірі відновити згаслі було традиції. А завдяки договору про співпрацю з Київською філією Всеукраїнської федерації кінологічного спорту відкрилися можливості для розвитку у Клубі багатьох нових напрямків кінологічного спорту.
Згідно з діючим законодавством, у 2015 році Клуб пройшов перереєстрацію у Міністерстві юстиції України. Тоді ж було прийняте рішення про затвердження власної емблеми Клубу, яка являє собою білий овал, обрамлений жовтим вінком з вербових листків, у центрі овалу – два схрещених ратища, на яких зверху тримається блакитна з жовтою окантовкою стрічка з написом “КСС Україна” (що являє собою абревіатуру “Клуб службового собаківництва” та належність до України), у верхній частині овалу – гелікоптер (що символізує участь у пошуково-рятувальних роботах), у нижній частині овалу – зображення голови собаки та блакитна з жовтою окантовкою стрічка з написом “КСС Україна”.
На сьогоднішній день вже багато років поспіль начальник клубу – Мазуренко Тетяна Вікторівна впевнено продовжує роботу з розвитку організації. Наші спортсмени беруть участь на лише у всеукраїнських заходах, а й входять до складу Збірної України і демонструють впевнені результати на міжнародних змаганнях.